Gündem

Terörist Karayılan'ın gündem olan videosundaki kol saatinin sırrı!

PKK'nın sözde lider kadrosundan olan Murat Karayılan'ın çok konuşulan bir videosu ortaya çıkmıştı. Sonrasında dikkati uzmanların fark ettiği ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Teröristin videoda taktığı saat ise ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA'nın Apollo görevleri çerçevesinde Ay'a giden astronotların kullandığı saat. Fiyatı ise dudak uçuklatıyor.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Eli kanlı terör örgütü PKK'nın sözde lider kadrosundan Karayılan'ın dağda koluna taktığı Omega marka ve Speedmaster serisi olan kol saati, astronotlar tarafından kullanılıyor.

AMERİKAN ASTRONOTLARININ KULLANDIĞI SAAT

Gündem olan videoda, Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın Apollo görevleri süresince Ay'a inen 12 astronotun taktığı saat olan Omega Speedmaster, dağdaki batı destekli teröristin kolunda görülüyor.

FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Astronot saati olarak da bilinen Omega marka Speedmaster kol saatlerinin 2010 sonrası üretilmiş olanlarının fiyatı ise 300.000 TL civarında.

 

 

Günün Videosu
Muğla'nın Milas ilçesinde dün akşam başlayan ve Bodrum'a da sıçrayan yangın etkisini hala sürdürüyor. Yangın Bodrum'da 3 mahalleye ulaşırken Aşağı Mazı Mahallesi'nde vatandaşlar Sahil Güvenlik botları ve özel tur tekneleriyle bölgeden tahliye edildi. Öte yandan Bodrum'un Umurça ve Kumbahçe mahalleleri ile İçmeler yolu güzergahındaki makilik ve ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.