Dünya

Terk ettiği eşine döndü diye çırılçıplak köy meydanında yürüttüler!

Hindistan'da erkek ve Hindu olmayan her türlü kesime karşı nefret suçları dur durak bilmiyor. Şiddetin mağduru bu kez de bir kadın oldu. Terk ettiği eşine dönen kadın 'ceza çekmesi için' köy ahalisi tarafından çırılçıplak soyularak köy meydanında yürütüldü. 6 kişi tutuklandı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Hindistan merkezli haber ajansı ANI’nin polis kayıtlarına dayandırdığı haberinde aktardığına göre, Hindistan'ın Batı Bengal eyaletindeki Paschim Chengmar köyünde yaşayan 35 yaşındaki evli bir kadın, köyün toplu halde karıştığı bir nefret suçunun hedefi oldu.

35 yaşındaki kadın, akatarılan bilgilere göre komşu köyden bir başka erkekle yasak şekilde birlikte oldu.

KÖYÜNE GERİ DÖNÜP EŞİYLE BARIŞTI

Aldatan kadın, bilinmeyen bir sebeple daha sonra köyüne dönerek eşiyle barıştı ve onunla yaşamaya devam etti. 

Çok sayıda köylünün saldırısına uğrayan kadın, önce çırılçıplak soyuldu, ardından da çıplak olarak köy meydanında yürümeye zorladı.

6 KİŞİ TUTUKLANDI DİĞERLERİ ARANIYOR

Görüntülerin sosyal medyada ortaya çıkması üzerine polis altı kişiyi tutukladı.

Olaya karışan diğer köylülerin bulunması için çalışmalar devam ediyor. Kadın ise müşahede altına alındı.

Günün Videosu
Küresel ısınma ve iklim krizinin yol açtığı çevre felaketleri dünya genelinde peş peşe yaşanmaya devam ediyor. Almanya'dan sonra şimdi de Çin sele teslim oldu. Çin'in Henan eyaletinde sağanağın yol açtığı sel nedeniyle en az 12 kişi yaşamını yitirdi, 100 binin üzerindeki kişi de tahliye edildi. Felaketin yaşandığı bölgeden gelen görüntüler içler acısı. Sel sularına kapılan bir kişiyi kurtarmak isterken sele kapılan adamın yürek yakan görüntüsü izleyenlere adeta dehşeti yaşattı.