Popüler Haberler

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 6 Mart birincisi kim oldu?

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Temizlik Benim İşim hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 5 yarışmacı titizlikle, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. Bugün kimin kazandığını merak edenler araştırmalar yapmaya başladı. Peki, Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 6 Mart birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Kadir Ezildi'nin sunumu ile hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Temizlik Benim İşim adlı televizyon programının bugün yayınlanan bölümünde birincinin kim olduğu merakla araştırılmaya devam ediliyor. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi oluyor. Peki, Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 6 Mart birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

kadir ezildi ile ilgili görsel sonucu

TEMİZLİK BENİM İŞİM BUGÜN KİM KAZANDI?

TEMİZLİK BENİM İŞİM BİRİNCİSİ KİM?

Haftanın beşincisi 15 puanla Gamze oldu. 

Haftanın dördüncüsü 17 puanla Aysel oldu.

Haftanın üçüncüsü 19 puanla Emine oldu.

Haftanın ikincisi 20 puan Sevim oldu. 

Haftanın birincisi 21 puanla Kenan oldu.

10 bin liralık ödülün sahibi KENAN oldu. Kenan böylece Temizlik Benim İşim'in ilk erkek birincisi oldu. 

6 Mart 2020 TEMİZLİK BENİM YARIŞMACILARI KİM?

Sevim Çavdar 28 yaşında ev hanımı. Evli ve 4 çocuk annesi olan Sevim Çavdar İstanbullu.

Kenan Kaya 26 yaşında eczacı teknisyeni. Kenan Kaya aslen Kastamonulu.

Emine Küçükler 42 yaşında ev hanımı. İki çocuk annesi olan Emine Küçükler Rizeli.

Aysel Aktaş 42 yaşında, ev hanımı. Evli ve iki çocuk annesi olan Aysel Aktaş Ardahanlı.

Suzan Özbağ evli, 2 çocuk annesi. Ev hanımı. Aysel Aktaş gibi Ardahanlı. 30 yaşında

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor. 

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. 

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.