Popüler Haberler

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 3 Nisan birincisi kim oldu?

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Temizlik Benim İşim hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 5 yarışmacı titizlikle, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizlemektedir. Temizlik Benim İşim'de bugün hangi yarışmacının kazandığı merak konusu olmaya devam ediyor. Peki, Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 3 Nisan birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Kadir Ezildi'nin sunumu ile hafta içi her gün FOX TV kanallarında izleyici ile buluşan Temizlik Benim İşim adlı televizyon programının bugün yayınlanan bölümünde birincinin kim olduğu merakla araştırılmaya devam edilmektedir. Haftanın birincisinin ödülü merak ediliyor. 5 yarışmacı bir hafta boyunca titizlikle kirli ve dağınık evlerin temizlenmesini sağladı. Peki, Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 3 Nisan birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim - Temizlik Benim İşim çok yakında FOX'ta! | FOX

TEMİZLİK BENİM İŞİM BUGÜN KİM KAZANDI?

Haftanın son gününde yarışmacılar, Hicran'a oyları verdi. İşte, yarışmacıların verdiği oylar;

Habibe Hicran'a 3 puan verdi.

Hasibe Hicran'a 3 puan verdi.

Hafsa Hicran'a 3 puan verdi.

Mürvet Hicran'a 4 puan verdi.

Toplamda 13 puan alarak Mürvet sonuncu oldu. 

Haftanın dördüncüsü toplamda 17 puan alarak Hafsa oldu.

Temizlik Benim İşim'de haftanın üçüncüsü 19 puan alarak Habibe oldu.

Haftanın ikincisi Hasibe oldu.

Haftanın birincisi ve 10 bin liranın sahibi ise 22 puanla Hicran oldu

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

 

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor. 

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. 

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.