Popüler Haberler

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 15 Mayıs birincisi kim oldu?

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Temizlik Benim İşim hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 5 yarışmacı titizlikle, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizlemektedir. Haftanın birincisinin ödülü ve bu hafta kimin kazandığı merakla arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Temizlik Benim İşim'de bugün hangi yarışmacının kazandığı merak konusu olmaya devam ediyor. Peki, Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? Kadir Ezildi'nin sunumu ile hafta içi her gün FOX TV kanallarında izleyici ile buluşan Temizlik Benim İşim adlı televizyon programının bugün yayınlanan bölümünde birincinin kim olduğu merakla araştırılmaya devam edilmektedir. Temizlik Benim İşim programını Kadir Ezildi sunmaktadır. Peki, Temizlik Benim İşim bugün kim kazandı? 15 Mayıs birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Kadir Ezildi kimdir? - Temizlik Benim İşim - Temizlik Benim İşim | FOX

TEMİZLİK BENİM İŞİM BUGÜN KİM KAZANDI?

Deniz ve Cansu haftanın sonuncusu oldular.

Songül haftanın üçüncüsü oldu.

Hilal haftanın ikincisi oldu.

Nilgün haftanın birincisi oldu.

Nilgün bugüne kadar Kadir Ezildi'den ilk kez 10 puan olan yarışmacı oldu. Böylece Nilgün haftanın birincisi ve 10 bin liranın sahibi oldu.

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor. 

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. 

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.