Popüler Haberler

Temizlik Benim işim 22 Mayıs Cuma birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim haftayı kim kazandı?

Temizlik Benim işim haftanın birincisi kim kazandı 22 mayıs cuma! Temizlik benim işim FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Saat 14.00'da ekrana gelen Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma günü haftanın birincisi kim oldu sorusu vatandaşlar tarafından yoğun araştırılıyor. Peki Temizlik Benim İşim haftanın birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim haftanın birincisi kim oldu 22 mayıs Cuma! FOX TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi bulunan yarışma, bu hafta yeni birincisi belli oldu. Kadir Ezildi'nin sunuculuğunu yaptığı Temizlik Benim İşim, 22 mayıs kim kazandı? İşte yanıtı...


22 MAYIS TEMİZLİK BENİM İŞİM KİM KAZANDI?

Temizlik Benim İşim’de haftanın kazanan yarışmacısı henüz açıklanmadı. Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma günü bölümü hala devam ediyor. Kazanan isim açıklandığında haberimizin içerisine eklenecektir.

TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

TEMİZLİK BENİM İŞİM DIŞ SES KİMDİR?

Temizlik Benim İşim yarışmasının dış sesi resmi olarak bilinmese de, yarışmanın yapım ekibinde yer alan ve dış sesi olarak iddia edilen Sinan Çiçek, aynı ses tonuna sahip değildir. Temizlik Benim İşim dış sesi olarak değerlendirilen bir diğer isim ise Zuhal Topal’la Sofrada programının sunucusu olan Aydoğan Temel'dir.