Popüler Haberler

Temizlik Benim İşim 17 Ocak kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu?

Kadir Ezildi'nin sunumu ile hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Temizlik Benim İşim programında kimin kazandığı merak konusu oldu. Temizlik Benim İşim haftanın birincisi bugün yapılan son temizliğin ardından verilen puanlarla birlikte belli oldu. Peki, Temizlik Benim İşim 17 Ocak kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim'de yine kıyasıya rekabetin yaşandığı bir hafta geride kaldı. Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan Temizlik Benim İşim Kadir Ezildi'nin sunumu ile devam ediyor. Yarışma programında haftanın birincisi 10 bin liralık ödülün de sahibi oluyor. Çoğu kişi birincinin kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki, Temizlik Benim İşim 17 Ocak kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

TEMİZLİK BENİM İŞİM 17 OCAK KİM KAZANDI?

Temizlik Benim İşim'de yine kıyasıya rekabetin yaşandığı bir hafta geride kaldı. Temizlik Benim İşim'in birincisi yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Kadir Ezildi'nin yarışmacılara verdiği puanlarla belli oldu. 17 Ocak Temizlik Benim İşim yarışmasında haftanın birincisi Birsel Hanım oldu.

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor. 

 

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. 

Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı programı sunuyor.