Popüler Haberler

Temizlik Benim İşim 13 Mayıs yayını hızla devam ediyor!

Temizlik Benim İşim 13 Mayıs izle! Temizlik Benim İşim programında 5 yarışmacı bir hafta boyunca kirli 5 evi temizlemektedir. Temizlik Benim İşim programının bugünkü bölümünü izlemek isteyen seyirciler arama motorlarından araştırmalar yapmayı sürdürmektedir. Temizlik Benim İşim'in bugünkü bölümünü sizler için araştırdık. Bugünkü yarışmacılar merak ediliyor. İşte, Temizlik Benim İşim 13 Mayıs canlı izle! Detaylar haberimizde..

Temizlik Benim İşim 13 Mayıs izle! FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan Temizlik Benim İşim adlı programı izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. Program izleyenler tarafından merakla izlenmeye devam ediliyor. Temizlik Benim İşim 13 Mayıs bölümünü sizler için araştırdık. Geçen haftanın birincisinin kim olduğu ve bugün kimin kazanacağı merakla araştırılmaktadır. İşte, Temizlik Benim İşim 13 Mayıs canlı izle! Temizlik Benim İşim bugünkü bölüm! Detaylar haberimizde...

TEMİZLİK BENİM İŞİM 13 MAYIS CANLI İZLE!

Temizlik Benim İşim birinci kim oldu? 4 Ekim Temizlik Benim İşim ...

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor.

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı programı sunuyor.