Popüler Haberler

TDV Kurban Bağışı 2021 fiyatı nedir? TDV online kurban bağış ekranı!

TDV Kurban Bağışı 2021 fiyatı nedir? Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın ortaklaşa yürüttüğü 2021 vekaletle kurban kesimi bu Kurban Bayramı'nda da gerçekleştirilecek. Türkiye Diyanet Vakfı 2021 vekaletle kurban kesim fiyatları da belli oldu.

Türkiye Diyanet Vakfı'nın 2021 Kurban Bayramı vekaletle kurban kesme fiyatları belli oldu. TDV Kurban bağışı yapmak isteyenler, yurt içi ve yurt dışından katılım yapabiliyor. İslam dininin esaslarına göre vekaletle kurban kesiminin gerçekleştirildiği Türkiye Diyanet Vakfı'nda 2021 kurban bağış fiyatı yurt içi 1125 TL, yurt dışı 925 TL olarak belirlendi.

TDV KURBAN BAĞIŞI 2021 FİYATLARI!

TDV Kurban bağışı 2021 Kurban Bayramı'nda da Vekâletle kurban hizmetinin Türkiye’de müftülüklerle, yurt dışında ise büyükelçilikler, müşavirlikler, ataşelikler, koordinatörlükler ve ilgili ülkelerdeki dini idareler ve yerel kuruluşlarla işbirliği içerisinde yürütüldüğünü belirten Başkan Erbaş, “Türkiye Diyanet Vakfımızca bu yıl vekâlet yoluyla kurban kesim bedelleri, yurt içi 1125 TL, yurt dışı ise 925 TL olarak belirlenmiştir.” dedi.

TDV'den Malezya'da ihtiyaç sahiplerine kurban yardımı – Türkiye Diyanet  Vakfı Resmi Web Sitesi

TDV’nin vekaletle kurban organizasyonuna destek vermek isteyenler www.tdv.org ve bagis.tdv.org adreslerinden online olarak bağış yapabilecekler.