Spor |

Taylan Antalyalı: Selçuk İnan'ın gelişimimde müthiş etkisi var

Taylan Antalyalı: "Selçuk İnan'ı tanıdığım için çok şanslıyım. Onunla 1 sezon oynayabildim. Keşke daha çok oynayabilseydik. Gelişimimde müthiş etkisi var, bugün de onu andıran bir pas attım. Geçen sezon birden fazla mevkide oynadım. Bu sezon daha farklı bir oyun oynuyoruz. Takım arkadaşlarımla aramızdaki uyum da gayet iyi. Başarının bir sırrı da bu."

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Galatasaray'ın yükselen yıldızı Taylan Antalyalı, 3-1'lik Göztepe galibiyetinde oynadığı futbol ve yaptığı asistle maçın adamı oldu. Sarı-Kırmızılılar'ın bu sezon Süper Lig'de çıktığı 13 maça da ilk 11'de başlayan ve ilk asistini Göztepe maçında yapan 25 yaşındaki orta saha oyuncusu maçın ardından şunları söyledi:

"Defansif anlamda birkaç tane pozisyon verdik. Bunlara ileriki maçlarda dikkat etmeliyiz. Ofansif olarak ise çok pozisyon bulduk. Galip gelmek önemliydi. Selçuk İnan'ı tanıdığım için çok şanslıyım. Onunla 1 sezon oynayabildim. Keşke daha çok oynayabilseydik. Gelişimimde müthiş etkisi var, bugün de onu andıran bir pas attım. Geçen sezon birden fazla mevkide oynadım. Bu sezon daha farklı bir oyun oynuyoruz. Takım arkadaşlarımla aramızdaki uyum da gayet iyi. Başarının bir sırrı da bu."

FEGHOULİ: HOCAMIN GÜVENİNİ YENİDEN KAZANDIM

Bu sezon ilk kez gol sevinci yaşayan Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli ise şunları söyledi:

"Son maçtan sonra bir reaksiyon göstermemiz gerekiyordu ve gösterdik. Bu maçta hocamızın güvenini yeniden kazanmaktan dolayı da mutluyum. Önümüzdeki 1 aylık süreçte 3 günde 1 maç yapacağız. Bu dönemi de iyi geçirmek istiyoruz. Galatasaray'ın en iyi yerde olması gerekiyor."