Popüler Haberler |

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı ne zaman? OGM ve DSİ personel alım Şartları...

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü kapsamında merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere toplam 5 bin 64 personel alımı yapılacak. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından bakanlık bünyesinde personel alımı yapılacağı açıklandı. Adaylar, "Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman, başvuru şartları neler?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay; Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü ve Devlet Su İşleri DSİ çalışma alanlarında 5 bin 64 personelin istihdam edileceğini açıkladı.

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı yapacak! OGM ve DSİ Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Fuat Oktay açıkladı!

Oktay "Mühendis, veteriner hekim, pilot, orman muhafaza memuru, laborant, biyolog, sağlık teknikeri, güvenlik görevlisi gibi kadrolarda istihdam edilmek üzere alınacak bu personellerimizin bakanlığımıza, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman? İşte detaylar…

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı yapacak! OGM ve DSİ Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Fuat Oktay açıkladı!

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Fuat Oktay Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ bünyesinde çalışacak 5 bin 64 kişinin alımlarının ne zaman yapılacağına dair herhangi bir detay vermedi. Tarım ve Orman Bakanlığı başvuru tarihleri ve başvuru şartlarının önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.