Taksim'in ortasında kadınların 'laf atma' kavgası! Saç saça baş başa girdiler...

Taksim Meydanı'nda kadınlar arasında 'laf atma' tartışması saç saça baş başa kavgaya dönüştü. Birbirlerini yere yatırarak saçlarından çeken kadınları dakikalarca kimse ayıramadı. Bir çok kişi kadınların etrafına toplanarak kadınların kavgasını seyretti. İşte o kavga anları...

İstanbul Taksim Meydanı'nda sabah saatlerinde kadınlar arasında 'laf atma' nedeniyle kavga çıktı.

ARAYA ERKEK ARKADAŞLARI GİRDİ

Kadınlar birbirlerinin saçlarından tutarak yerlerde sürükledi. Kadınları ayırmak için araya erkek arkadaşları girdi. Kadınlar uzun süre birbirlerini bırakmadı. Ayırmaya çalışanlara rağmen kavga devam etti.

BİR KADIN MEYDANDA YATARAK FENALIK GEÇİRDİ

Taksim Meydanı'nda görev yapan trafik polisleri kavgaya müdahale etti. Polislerin de ayırmakta güçlük çektiği kadınlar, arkadaşları tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. Bir kadın meydanda yatarak fenalık geçirdi. Kendine gelen kadın, arkadaşları tarafından götürüldü.

KAVGA ANI KAMERADA

Yaşanan o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde kadınların birbirlerini saçlarından çekmesi ve yerde sürüklemesi görülüyor. Bazıları kavgayı ayırmaya çalışırken bazıları da kavgayı seyretti.

Taksim'in ortasında kadınların 'laf atma' kavgası! Saç saça baş başa girdiler... ile ilgili etiketler Taksim Kavga Kadın

Sitene Ekle