Yaşam |

Taksiciye haykırdı: Beni neden dövdün!

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde taksici ile müşterisi arasında ücret tartışması yaşandı. Taksici tarafından tartaklandığını öne süren kadın, "Beni neden dövdün? Bana neden vurdun" diye ağladı.

Edinilen bilgiye göre, İzmir’in Selçuk ilçesinden Aydın’ın Kuşadası ilçesine gelen bir taksici ile kadın müşterisi arasında Kuşadası Alacamescit Mahallesi Zafer Sokak’ta saat 20.00 sıralarında tartışma çıktı.

Taksici, kadın müşterisi ile Kuşadası’na gelmek üzere 130 lira karşılığında anlaştıklarını ancak belirtilen adrese geldiklerinde müşterinin, taksi ücretini "Selçuk’ta verdiğim adresten al" dediğini ileri sürdü.

"BENİ NEDEN DÖVDÜN? BANA NEDEN VURDUN"

Kadın müşteri ise taksi şoförünün kendisini tartakladığını, darp ettiğini iddia ederek, "Beni neden dövdün? Bana neden vurdun" diye ağlamaya başladı. Taksici ile kadın müşterisi arasındaki sözlü tartışmanın büyümesi üzerine çevre sakinlerinin haber vermesiyle olay yerine polis ekipleri geldi. Polisin araya girmesiyle iki taraf da sakinleşerek, birbirlerinden şikayetçi olmadan olay yerinden ayrıldı.

İHA

Sitene Ekle