Yaşam

Taksici dehşetinde boyut giderek büyüyor! Kadın yolcuyu ölüme itti...

Taksici dehşetlerine Beyoğlu'nda bir yenisi daha eklendi. Taksi sürücüsü bir yolcu arasında ücret tartışması yaşandı. Yolcunun ücreti ödemediğini iddia eden taksi şoförü, onu yola doğru itti. Kadın yolcu o skandal hareket sonrası otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. İşte o yüreklerin ağza geldiği anlar...

İstanbul Beyoğlu'nda geçtiğimiz çarşamba günü saat 07.30 sıralarında taksi sürücüsü Doğan P., Aksaray'dan aracına aldığı yabancı uyruklu kadın turisti Taksim'e götürmek üzere yola çıktı.

Kadın müşteri, cadde üzerinde ineceği sırada sürücü, taksimetrenin 50 lira yazdığını söyleyerek ücreti talep etti. Müşteri ücreti ödediğini iddia ederken, taksici ise para almadığını söyledi.

 

OTOBÜSÜN ALTINDA KALMAKTAN SON ANDA KURTULDU

Bunun üzerine tartışmaya başlayan ikili bir süre sonra birbirini itmeye başladı. Yaşanan itişme sırasında taksici Doğan P.'nin ittiği kadın yola düştü. Yabancı uyruklu turist kadın, bu sırada yoldan geçen otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. Yerde acılar içinde kıvranan kadının yardımına otobüs şoförü ile çevredeki esnaf koşarken, taksici aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Olayda hafif şekilde yaralanan kadının şikayetinin ardından taksici Doğan P.'nin taksi sürücü belgesi İBB tarafından iptal edildi.

 

SANİYE SANİYE KAMERADA

Taksici ile kadın müşteri arasında yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, taksici ile kadın arasında itişme yaşandığı görülüyor. Tartışma sırasında taksici aracına binmek isterken kadın kapıyı kapatıyor. Bu sırada, taksici müşteriyi iterek yola doğru fırlatıyor. Yere düşen kadın o sırada yoldan geçen otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuluyor.

Sitene Ekle