Yaşam |

Taksi şoföründen bıçaklı tehdit: Evine el bombası atmazsam adam değilim!

Ankara'da bir taksi sürücüsü aracına arkadan çarpan belediye otobüsü şoförünü bıçakla tehdit etti. Saniye saniye kameralara yansıyan o dehşet anlarda taksici otobüsünün şoförüne elindeki bıçakla, "Evine el bombası atmazsam adam değilim" sözleriyle tehditler savurdu.

Ankara'da belediye otobüsü şoförü S.B, 13 Ocak'ta Tıp Fakültesi Caddesi'nde önünde seyreden E.Ö'nün kullandığı 06 T 4537 plakalı taksiye arkadan çarptı.

HAFİF HASAR SONRASI ŞOFÖRLER TARTIŞTI

Araçlarda hafif hasar meydana gelirken, 2 şoför arasında tartışma başladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, otobüs ve taksi şoförünü polis merkezine götürdü.

KENDİSİNE BIÇAK GÖSTERDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Birbirlerinden şikayetçi olan sürücülerden E.Ö. ifadesinde, otobüs şoförünün kendisine bıçak gösterdiğini iddia etti.

Otobüs şoförü S.B. ise E.Ö'nün elindeki bıçakla üzerine yürüdüğünü ve tehditler savurduğunu öne sürdü.

 

ADLİ SORUŞTURMA AÇILDI

Taraflar ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, E.Ö. hakkında "tehdit", "hakaret" ve "Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkındaki Kanun'a muhalefet" suçlarından adli soruşturma açıldı.

Taksi şoförü E.Ö'nün olay sonrası işine son verildiği, bağlı olduğu esnaf odasınca da para cezası uygulandığı öğrenildi.

 

"EVİNE EL BOMBASI ATMAZSAM ADAM DEĞİLİM"

Vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntülerde E.Ö., "Evine el bombası atmazsam adam değilim" diyerek S.B.'yi tehdit ettiği duyuldu. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Birbirlerinden şikayetçi olan E.Ö. ve S.B., polis merkezine götürüldü.

Sitene Ekle