Yaşam

Taksi şoförleri dehşet saçtı! Biri müşteriden fazla para istedi, diğeri demir sopa ile saldırdı...

Son dönemde İstanbul'da sıklıkla karşılaşılan taksi şoförü dehşetinin son durağı Esenyurt oldu. Yabancı uyruklu bir şahıs ile taksi şoförü arasında ücret tartışması çıktı. Olay yerinden minibüse binerek yabancı uyruklu şahıs uzaklaşmaya çalışsa da başka bir taksi şoförü minibüsten indirerek demir sopa ile dövüldü. O anlar saniye saniye kamerada...

İstanbul Esenyurt Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde taksi şoförü dehşeti yaşandı. 

"ÜCRETİ EKSİK VERDİN" DİYEREK TARTIŞMA ÇIKARDI

İddiaya göre yabancı uyruklu bir şahıs ile ticari taksi sürücüsü arasında ‘Ücreti eksik verdin’ tartışması çıktı. Şahıs, araçtan tartışma sonrasında indi. Bir süre sonra tartışmanın büyümesi ile olay yerine ikinci bir taksi şoförü geldi.

 

CADDE ÜZERİNDEN GEÇEN MİNİBÜSE BİNDİ

Yabancı uyruklu müşteri kendisinin haklı olduğunu söylemeye çalışırken o sırada cadde üzerinden geçen minibüse bindi. Tartışma minibüsün kapısında da devam etti. Elindeki demir sopa ile olay yerine gelen ikinci taksicinin adamı tehdit ettiği görüldü. Tartışma devam ederken içeriden bir yolcu ise kapı önünde beklemekte olan adamı dışarıya itti.

 

 

PARAYI VEREREK OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

Minibüsten inen adam, kendisinden fazladan istenildiğini iddia ettiği parayı da vererek olay yerinden uzaklaştı. Yaşanan o anlar ise çevredeki bir vatandaşın cep telefonu saniye saniye yansıdı.

Sitene Ekle