Magazin |

Tahir en zor kararını verdi!

Yayınlandığı günden bu yana reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmayan dizi Sen Anlat Karadeniz, dün akşam ekranlara gelen sezon finaliyle izleyiciyi ekranlara kilitledi.

Sen Anlat Karadeniz'in merakla beklenen sezon finali bölümü dün akşam ekranlara geldi. Dizinin 21. Son bölümü adeta izleyicileri ekrana kilitledi.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiş ve geçiyordur. Tahir'in Nefes ve Yiğitle kalabilmek adına hasret kalmaya razı olduğu memleketinden ayrılık zamanı gelmiştir. Bu fikre en başından beri karşı olan Nefes'in ise elinden bir şey gelmez ve bu karara razı olmaktan başka çaresi olmaz.

Mustafa ve Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrenen Tahir'in içi Ceylan ile Nefes'i kavuşturamamasından dolayı da bir hayli buruktur ve hapis olayını öğrendikten sonra işler bir hayli arap saçına döner. Tahir, başsız kalan Kaleliler ve Nefes ile Yiğit arasında tercih yapma konusunda çok zor bir düşünce içine dalmıştır.Abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, tehlikeli bir halde yanı başında bitiverir. Hiçbir şeyi elinde kalmayan Vedat'ın ise tek bir savaşı vardır; o da tüm olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'i öldürmek...