Yaşam |

Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor'da elenen isim..

Survivor 23 Mayıs akşamı eleme gecesiydi. Dün gece kim elendi? Survivor'da elenen isim Gönüllüler Takımı'ndan Volkan oldu. Dün gece en düşük SMs oyunu alan isim yarışmaya veda etti. Karşılıklı kaybedilen iki dokunulmazlık oyunun ardından dün akşam stresli bir eleme gecesi yaşandı. Ünlüler takımı kendi arkadaşları elenmesin diye eleme potasına iki güçlü isimi önermişlerdi. İşte dün akşam Survivor'da yaşananlar ve elenen isim...

TV 8'in reyting rekortmeni Survivor'da dün akşam neler yaşandı? Yarışmada kim elendi? 23 Mayıs gecesi Survivor'da stresli bir eleme yapıldı. Elenen isim Volkan oldu. Ünlüler takımı iki güçlü ismi eleme potasına yollamıştı. Ünlülüler ve gönüllüler takımında ikişer aday olarak potaya çıkmıştı. Bu strateji ile kazandılar ve elenen isim Gönüllüler Takımı'ndan oldu.

survivor_kim_elendi

TV izleyicileri 23 Mayıs gecesi Survivor'da ekran başına kilitlendi. Survivor'da kim elendi? Yarışmadaki oylamada rakiplerinden daha düşük SMS oyu alarak elenen yarışmacı belli oldu. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor'da dün akşam yaşananlar ve elenen isim..

Karşılıklı kaybedilen iki dokunulmazlık oyunun ardından dün akşam stresli bir eleme gecesi yaşandı. Survivor yarışmasında ilginç bir strateji uygulayan ünlüler takımı kendi arkadaşları adadan gitmesin diye güçlü gördükleri iki adayı eleme potasına çıkardılar.

Eleme potasında İlhan, Adem, Ogeday ve Volkan yer alırken, elenen yarışmacı Gönüllüler takımından Volkan oldu.
'Asker olarak geldim, asker gibi savaştım'

SMS oylarının açıklanmasının ardından elendiğini öğrenen Volkan, kısa bir açıklamada bulundu. Volkan, Acun Ilıcalı'ya teşekkürle başlayan konuşmasında dikkat çeken açıklamalar yaptı. 'Öncelikle size ve Survivor ailesine teşekkür ediyorum. Zor bir zamanda geldim ben buraya ve siz bana kucak açtınız. Survivor ekibi bana bir kapı açtı.

Ben bu şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Bir asker gibi geldim ve asker gibi mücadele verdim ben burda. Benim burda mutlu olduğum en güzel şey ben dışarı çıktığımda ya da burdayken, eşime senin nasıl bir kocan varmış değilde senin gerçekten karakterli bir kocan varmış. Ya da oğlum bir yere gittiğinde senin baban gerçek bir savaşçıymış dedirttiğimi düşünüyorum.