Magazin |

'Survivor'a gitsem Dominik polisi beni hapse atar'

TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programında yorumculuk yapan Hakan Ural, Survivor yarışmasının psikolojik boyutuna vurgu yaptı.

'Survivor 2017' finali öncesi ekranlara gelen 'Survivor Ekstra' programına konuk olan Hakan Ural, çarpıcı yorumlarda bulundu.

Hakan Ural, "Uzlaşmanın mümkün olmadığı, seviye olmayan tartışmaya çocuğumla bile girmem. Çünkü ben kendimi kontrol edemeyeceğimi biliyorum. Şu hakkımı kullanırım; adadayım diyelim, uzaklaşırım. Ama ben gittim ya o peşinden geliyor. Kardeşim o zaman nereye kaçacağım? Yüzecek halim yok. Bu normal bir şey mi? Bu taciz yani. Olay bölgesini terk etmene rağmen tahriğe devam ediyor diyelim, tahrik edene hiçbir şey yok mu? Survivor'da 'strateji' adı altında bunları yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

"BENİ AĞ ATARAK ALIRLARDI"

Ünlü sunucu, "Yarışmada sırtıma taş vur, taşırım ama psikolojim tahriği kaldırmaz. Ben ikinci gün Dominik polisi tarafından tutuklanırdım. Beni oradan ağ atarak alırlardı. Kontrolden o boyutta çıkardım. Helikopter ağla atar, Dominik hapishanesine koyardı. Orada cezamı yattıktan sonra burada da içeri koyarlardı" şeklinde konuştu.