Magazin

Survivor şampiyonunun ergenlik paylaşımı olay oldu!

Sosyal medyada fenomeni Dnal Bilic ile çektiği videolar ile tanınan ve sonrasında katıldığı Survivor 2020'de şampiyon olan Cemal Can Canseven ergenlik fotoğraflarını paylaştı.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden olan Cemal Can Canseven son yaptığı paylaşım ile yine dikkatleri üzerine çekti. Eski Survivor şampiyonunun spor sonrası yaptığı paylaşımla kilolarına göndermede bulundu.

KÜÇÜK CEMAL'E SELAM OLSUN

Eski ve yeni halini yan yana kolajlayıp Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Canseven, yayınladığı kareye; "Küçük Cemal'e selam olsun" notunu düştü.

Öte yandan Cemal Can Canseven, Survivor'da yarıştığı dönem hayatındaki kırılma noktasını anlatırken kilo verdiği süreçten de bahsetmişti. Cemal Can, 1995 yılında İzmir'de güzel bir ailede doğduğunu ve çocukluğunun Foça - Karşıyaka arasında geçtiğini ve Çocukken şişman ve tatlı bir çocuk olduğunu dile getirmişti.

Küçüklük fotoğrafını paylaşan Cemal Can Canseven'in eski hali takipçilerini şaşırttı

25 yaşındaki Cemal Can, "Lisede hayallerim vardı ancak kilolu olmam buna engel oluyordu. Üç ayda 15 kilo verdim ve bana özgüven kazandırdı. Bir şeyleri yapabileceğimi gösterdi" demişti.Canseven, sözlerine; "Çoğu kırılma noktamda istedikten sonra her şeyi yapabildiğimi gördüm. İstanbul'da üniversiteyi yüzde 50 burslu olarak kazandım. İstanbul'a gittikten sonra hayal ettiklerimi gerçekleştirdim ve güzel insanlarla tanıştım. Onlarla hayallerimiz ortaktı" diye devam etmişti.

Küçüklük fotoğrafını paylaşan Cemal Can Canseven'in eski hali takipçilerini şaşırttı