Magazin

Survivor Şampiyonu İsmail Balaban sonunda nişanlısı hakkında konuştu! Bomba açıklamalar...

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban nişanlısından ayrıldı mı sorusu uzun süre gündemi meşgul etti. Yarışma bittikten sonra bile nişanlısı Gamze Atakan hakkında konuşmayan İsmail Balaban sonunda sessizliğini bozdu. İşte İsmail Balaban'ın nişanlısı hakkında yaptığı bomba açıklamalar...

Survivor yarışması sırasında nişanlısı Gamze Atakan ile annesi arasında çıkan gerginlik nedeniyle zor günlerr yaşayan Survivor şampiyonu İsmail Balaban yarışma bittikten sonra nişanlısından ayrıldı mı? Hürriyet Gazetesi yazarı Hakan Günce'ye samimi açıklamalardan bulunan Balaban, nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrıldı mı sorusuna da yanıt verdi.

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, yarışma sırasında nişanlısı ve annesi arasında yaşanan sorunlar sebebiyle zor durumda kaldı. Son olarak şampiyon olduktan sonra Survivor yarışmacıları ile Demet Akalın'ın da olduğu grupla organizasyonda görüldü.

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban'dan nişanlısı için bomba açıklama

Gence'nin "Adadayken annenle telefon konuşmanda, nişanlınla ailen arasında bir sorun yaşandığını öğrendin. Şimdi durum nasıl?" sorusuna Balaban şöyle yanıt verdi:

"Daha konuşmadık. Memlekete gidince hem ailemle hem onunla görüşeceğim."

"Zor muydu o dönem?"

"İletişim oyununda annemle konuşacağımı duyunca çok sevindim. Ama annem bir anda telefonda ağlamaya başladı.

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban'dan nişanlısı için bomba açıklama

"Dışarıya yansıtmamaya çalıştım ama..."

"Çok üzüldüm, ağladım, etkilendim ama güçlü kalmaya çalıştım. ‘Bir şeyler yaşanmış ama bu adada bir hedefim var’ diye düşündüm. Dışarıya yansıtmamaya çalıştım ama zordu."

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban'dan nişanlısı için bomba açıklama

Ne olmuştu?

Yarışmacı İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban, telefonda oğlunun nişanlısı için, "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" şeklinde konuşmuş ve sözleri gündem olmuştu.

Nişanlısı Gamze açıklama yapmıştı

İsmail'in nişanlısı Gamze Atakan, ''Herkesin sağlığı yerinde, kimsenin bir sağlık problemi yok. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok talihsiz bir olay oldu. Senle İstanbul'a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oldu. Nişanlı olduğun ortaya çıkmasın, nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü. Gülsüm anneme böyle şeyler söylemiş etraftan insanlar. Konu bu. İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak insan, bunları düşünmüyor. Dışarıdan insanlar annene böyle şeyler söylemiş. Akrabalar, eş dost böyle söylemiş.'' şeklinde konuşmuştu.