Popüler Haberler |

Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı? 12 Nisan Survivor Kim Elendi?

Survivor Ödül oyunu bu akşam oynanıyor. 12 Nisan Survivor kim elendi sorusu da aynı zamanda bu akşam yanıtını bulacak. Gizem Memiç, Parviz, Barış Murat Yağcı ve Ayşe Yüksel dörtlüsünden biri bu akşam adaya veda edecek. Peki Survivor kim elendi, 12 Nisan Survivor ödül oyunu kim kazandı? Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı? 12 Nisan Survivor Kim Elendi?

Her bölümü ile heyecan aneden olan Survivor All Star 2022 ödül oyunu ile devam ediyor. 12 Nisan Survivor ödül oyunu kim kazandı sorusu bir yana bu akşam ayrıca eleme heyecanı yaşanacak. Daha önce belirlenen 4 adaydan biri Survivor'a veda edecek. Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı? 12 Nisan Survivor Kim Elendi?

Survivor ödül oyunu kim kazandı sorusunun yanıtı burada olacak ama aynı zamanda adada önemli bir eleme konseyi gerçekleşecek. Daha önce Ünlüler takımından Parviz, Barış Murat Yağcı ve Gizem Memiç; Gönüllüler takımından Ayşe Yüksel eleme adayı olarak Yokluk adasına gitmişti.

Survivor kim elendi sorusu da yanıtını buluyor. Yokluk adasına gitmiş 4 yarışmacı 12 Nisan 2022 Salı akşamı konseye çıkarak adaya veda etme stresi yaşayacak.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Eleme adaylarının şampiyonluk hayallerine veda edeceği Survivor 2022'de henüz eleme gerçekleşmedi. Gelişmeler haberimizde olacak. Survivor 2022'ye son veda eden isim Gizem Memiç oldu.