Popüler Haberler |

Survivor Nisa'nın ayağına ne oldu? Nisa sakatlandı mı? Parmağı kırıldı mı?

Survivor Nisa'nın ayağına ne oldu? TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. Yarış sonrasında sinirlenen Nisa, kutuya tekme atıyor. Doktorun gelmesi sonrasında alınacak karar merak ediliyor. Nisa'nın son durumu araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Nisa'nın ayağına ne oldu? Nisa sakatlandı mı? Parmağı kırıldı mı? Merak edilen detaylar haberimizde...

Survivor Nisa'nın ayağına ne oldu? Yarış sonrasında sinirlenen Nisa, kutuya tekme atıyor. Doktorun gelmesi sonrasında alınacak karar merak ediliyor. Nisa'nın son durumu araştırılmaya başlandı. TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. İşte Survivor Nisa'nın ayağına ne oldu? Nisa sakatlandı mı? Parmağı kırıldı mı? Merak edilen detaylar haberimizde...

SURVİVOR NİSA SAKATLANDI MI?

Son zamanlarda sıkıntılı günler geçiren Nisa geçtiğimiz son oyunlarda kendi toparlayarak kendine gelmişti. Motivasyonuna yeniden kavuşan Nisa, bu akşam oynanan erzak oyununda hırsına yenik düştürek kaybettiği oyun sonrası küpe tekme attı. Ayağında sıkıntı yaşayan Nisa doktorun kendisini kontrol etmesini istedi. Nisa’nın sakatlığı ile ilgili daha fazla detay doktorunun açıklamasından sonra belli olacak.

SURVIVOR NİSA KİMDİR?

Survivor Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 yılında Prag’da dünyaya geldi. Daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başlayan Nisa Bölükbaşı 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı.

15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018’de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.