Popüler Haberler |

Survivor Hanzade Kimdir? Hanzade Ofluoğlu Kaç Yaşında, Nereli, Evli Mi?

Survivor Hanzade kimdir? Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Hanzade Ofluoğlu, sık sık eleme potasına giren yarışmacılardan birisi. Survivor Hanzade Ofluoğlu’nun kaç yaşında ve nereli olduğu yarışmayı yakından takip edenler tarafından merak ediliyor.

Survivor 2021 yarışmacılarından Hanzade Ofluoğlu en dikkat çeken isimlerden birisi oldu. Ocak ayı ilk haftasında başlayacak Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan yarışmacılardan birisi olan Hanzade Ofluoğlu, 5 yıl boyunca Acun Medya’da yaptığı sunuculukla bilinmekte. 

SURVİVOR HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR?

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Hanzade Ofluoğlu, kendisi hakkında merak edilen tüm detayları takipçileri ile paylaştı.

Survivor Hanzade Ofluoğlu

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hanzade Ofluoğlu, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi’nde okumak adına İstanbul’a gelen Hanzade Ofluoğlu buradan mezun olduktan sonra da 5 yıl boyunca Acun Medya’da sunuculuk yaptı.

Daha sonrasında sporun kendi hayatında bir dönüm noktası yarattığına değinen Hanzade Ofluoğlu yaklaşık 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynadığını söyledi.

Survivor Hanzade Ofluoğlu

10 yıldır evli olduğuna değinen Hanzade Ofluoğlu, 2 köpeğe de annelik yaptığına değindi. Ofluoğlu ayrıca hem sporu hem de hayvanları çok sevdiğini dile getirdi.

Hanzade Ofluoğlu, Instagram’da 18.9 bin takipçisi bulunan @ofhanzade hesabını kullanıyor.