Popüler Haberler

Survivor Evrim Elendi mi? 23 Haziran Survivor kim elendi?

Survivor Evrim Elendi mi? TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen program Survivor 2020'de bu akşam ada konseyi toplanıyor. Dokunulmazlık oyunları sonrası Mavi takımın kaptamı Ardahan dahil tüm ekip eleme adayı oldu. Peki 16 Haziran Survivor kim elendi? Merak edilen detaylar haberimizde...

Survivor Evrim Elendi Mi? Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve Murat Ceylan'ın heuecanlı anlatımıyla Survivor 2020'de bu akşam ada konseyinde kimin gideceğine karar verilecek. 23 Haziran Survivor kim elendi? İşte detaylar...


SURVİVOR EVRİM ELENDİ Mİ?

23 HAZİRAN SURVİVOR ADA KONSEYİNDE EVRİM ELENDİ!


EVRİM KEKLİK KİMDİR?


Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.”

Yorumlar