Dizi |

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 9 Mart Survivor All Star Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2022 dokunulmazlık heyecanı sürüyor. 9 Mart Survivor dokunulmazlık ve iletişim oyunu kim kazandı sorusu da gündem oldu. Kadınlar mücadelesini Ünlüler kazandı. Peki Survivor All Star eleme adayı kim oldu? Survivor 9 Mart iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

Her bölümü bir başka heyecana neden olan Survivor All Star 2022'de nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mart Survivor dokunulmazlığı kim kazandı sorusu da gündem oldu. Haftanın 3. eleme adayının belli olacağı konsey öncesi dokunulmazlık ve iletişim oyunu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

Survivor dokunulmazlık oyunu kazanan takım henüz devam eden mücadele sonucu belli olacak. Kadınlar mücadelesini Ünlüler takımının kazandığı kıran kırana mücadelede dokunulmazlığı kazanan takım eleme adayı çıkarmaktan kurtulacak.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

9 Mart Survivor All Star eleme adayı dokunulmazlık oyunu kaybeden takım arasından belli olacakk. Haftanın 3. eleme adayının belli olacağı konsey öncesi iletişim oyununu kazanan takım aynı zamanda dokunulmazlığın da sahibi olacak.

Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Haftanın 3. ve 4. eleme adayları Mert Öcal ve Barış Murat Yağcı oldu. Bu akşam Survivor kim elendi sorusunun yanıtı da belli oldu. Sonuca göre Survivor kim gitti sorusunun yanıtı olarak adaya veda eden isim Birsen Bekgöz oldu.