Dizi |

Survivor Dokunulmazlık Kim Kazandı? 25 Nisan Survivor 4. Eleme Adayı kim oldu?

Survivor 2022'de Dokunulmazlık Heyecanı sürüyor. 25 Nisan Survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusu da merak ediliyor. Haftanın son eleme adayının belli olacağı oyun sonrası adaya veda edecek isim de belli olacak. Peki Survivor dokunulmazlığı kim kazandı, 4. eleme adayı kim oldu?

Her bölümü ile bir başka heyecan sahne olan Survivor All Star 2022'de dokunulmazlık heyecanı sürüyor. Yeni kadrolarla kırmızı ve mavi takım arasında oynana dokunulmazık oyunu sonrası ödül olarak kaşarlı domates çorbası, sebzeli etli güveç, pirinç pilavı, yoğurt olacak. Ayrıca yarışmacılar, yemekten önce oyun alanından helikopterle iki spor aracın beklediği alana gidecek. Bir şehir turunun ardından akşam yemeğinde yorgunluklarını atacaklar.

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusu da yanıtını buluyor. Takımları ayrılan Nagihan ve Barış; Atakan ve Adem arasında yaşanan gerginliklerin parkuram damga vurduğu yarışmada haftanın 4. eleme adayı da belli olacak.

Survivor 25 Nisan Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor All Star'da haftanın son eleme adayı da bu akşam belli olacak. Daha önce Evrim Keklik, Barış Murat Yağcı ve Gökhan Keser'in eleme adayı olarak yokluk adasına gittiği yarışmada bu akşam son eleme adayı da belli olacak ve yarın akşam survivor kim elendi sorusuna muhatap olacaklar.

Survivor dokunulmazlık oyunu galibi takım Mavi Takım oldu. Haftanın son eleme adayı Kırmızı Takımdan Ayşe Yüksel Oldu.