Magazin

Survivor Ayşe neden kilo aldı? Ayşe'nin isyanı milyonlarca kadını kahretti!

Survivor Ayşe neden kilo aldı? Ayşe'nin isyanı milyonlarca kadını kahretti! Survivor 2021 tüm hızıyla ve gündem yaratan olayları ile devam ediyor. Son dokunulmazlık oyununun sahibi Ayşe'nin neden kilo aldığı ile ilgili merak devam ederken adada başta İsmail Balaban olmak üzere herkes Ayşe'nin üstüne gidiyor.

Survivor Ayşe neden kilo aldı? Ayşe'nin isyanı milyonlarca kadını kahretti!

Survivor Ayşe neden kilo aldı? Ayşe'nin isyanı milyonlarca kadını kahretti! tv8 ekranlarında tüm hızıyla devam eden ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'de ilk kadın dokunulmazlık oyunu sahibi Ayşe'nin kilolu görüntüsü milyonlarca izleyicinin merak konusu olmuştu. Ayşe, neden kilo aldığını ve yaşadıklarını anlattı.

SURVİVOR AYŞE NEDEN KİLO ALDIĞINI AÇIKLADI!

Son günlerde başta İsmail Balaban olmak üzere herkesin “kilo aldı” diyerek dalga geçtiği Ayşe’nin regl olamadığı ortaya çıktı. Üstelik Ayşe, bunu bütün Türkiye’nin gözünün içine baka baka Survivor Konsey’de söyledi. “Yemiyorum, içmiyorum, sadece adet olamadığım için kilo alamıyorum” diyen Ayşe’nin bu isyanı, ekran başındaki milyonlarca kadını kahretti.

Survivor 2021'de finale doğru adım adım yaklaşılıyor. Sona yaklaştıkça da iddialar, kavgalar ve sürtüşmeler de ayyuka çıkmış durumda. Son olarak Ayşe'nin adet olamadığını açıklaması ve aldığı kiloların nedeninin bu olmasını söylemesi sonrası milyonlarca kadın izleyici de ekran başında kahrooldu.

Son dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Ayşe, kendisiyle “kilo aldı” gerekçesiyle dalga geçildiğini söyleyerek kameraların önünde, iddialı rakibi İsmail Balaban’ı suçlamıştı. Peki, burada hedef neydi? Adet göremediğini bile söyleyen Ayşe’nin asıl amacı deşifre oldu. Bunu kendisine yakıştıranlar olduğu gibi, tepki gösterenler de çoğunlukta. Herkes “vay be” diyor.