Popüler Haberler |

Survivor All Star Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Berkan'ın kariyeri...

Survivor 2022 Berkan Karabulut hakkında araştırmalar başladı. Fenomen yarışma Survivor All Star 15 Ocak akşamı başlıyor. Gönüllüler kadrosunda yer alan Berkan Karabulut ise daha önce yarışmaya katılan isimlerden. Peki Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında? İşte Berkan Karabulut hakkında bilgiler...

Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Survivor 2022 kadrosunda adından sıkça söz ettiren yarışmacı bu kez All Star için Dominik'in yolunu tutanlardan. Gönüllüler kadrosunun dikkat çeken isimlerden Survivor 2022 Berkan Karabulut 23 Eylül 1994 doğumludur. İşte Berkan Karabulut hakkında bilgiler...

SURVİVOR 2022 BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Yugoslav bir ailenin çocuğu olan Berkan Karabulut 1994 doğumludur. İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Basketbola olan tutkusu nedeniyle sık şehir değiştirmek zorunda kalan Survivor Berkan birçok spor dalıyla da uğraşıyor.

İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almıştır. 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır. 2015 senesinde eğitimini başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur.

İstanbul Bebek'te 205 yılında açtığı spor stdüyosu olan Berkan Karabulut daha önce Survivor 2020 kadrosunda yedek yarışmacı olarak dahil olmuştur.

Survivor Berkan bekardır. Sevgilisi ise Lale Zuzanna Onuk'tur.