Popüler Haberler

Survivor Aleyna'nın kardeşi neden engelli? Cansu Kalaycıoğlu'ya ne oldu? Neden engelli?

Cansu Kalaycıoğlu neden engelli? Survivor 2021'in en dikkat çeken yarışmacılarından olan Aleyna Kalaycıoğlu'nun ile olan kavuşması izleyenlere hüzünlü anlar yaşattı. Peki Survivor Aleyna'nın kardeşi neden engelli, Cansu Kalaycıoğlu'na ne oldu?

Cansu Kalaycıoğlu neden engelli, Survivor Aleyna'nın kardeşi neden engelli, Cansu Kalaycıoğlu'na ne oldu soruları, Survivor 2021'in izleynlerinin merak konusu oldu. İşte detaylar...

SURVİVOR ALEYNA KARDEŞİ NEDEN ENGELLİ?

Cansu Kalaycıoğlu hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi olduğu bilinen Cansu Kalaycıoğlu, ablasına gönderdiği bir mesajında, “Ablam benim, sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen benim gözlerim, ellerim, ayaklarım ve dünyaya haykırmak istediğim sözcüklerimsin.” ifadelerini kullanmıştı.

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLUNUN KARDEŞİNE NE OLDU

Survivor 2021 Mavi takımda yer alan Aleyna, önceki röportajında kardeşi Cansu’nun trafik kazası sonrasında %100 engelli kaldığını anlatmıştı. Cansu çok net göremiyorum konuşamıyor ve vücudunu hareket ettiremiyor. Ancak gözleri ile iletişim kurduğu için ailesi ne Söylemek istediğini çok iyi anlıyor.

Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu ile buluştu herkes gözyaşlarına boğuldu!  Cansu Kalaycıoğlu'nun hastalığı ne? - Magazin