Dizi |

Survivor 2022'de Nisa Bölükbaşı'nı Kimse Susturamadı! bir Ayşe'ye bir Sema'ya salladı!

Survivor 2022'de Sular Durulmuyor. Dokunulmazlık Oyunu Sonrası Toplanan konseye Survivor Nisa Bölükbaşı'nın sözleri damga vurdu. Arkasından konuşanları bir bir ifşa eden Bölükbaşı, Önce Ayşe Yüksel'e Daha Sonra da Sema Aydemir'e Salladı.

Her bölümü bir Başka Tartışmaya Sahne Olan Survivor All Star 2022'de Dokunulmazlık oyunları sürüyor. Ünlüler ve Gönüllüler Arasında Oynanan Haftanın İlk dokunulmazlık oyunu öncesi seremonide Uyuyakalan Survivor Nisa Bölükbaşı Oyun Sonrası toplanan konseyde adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Survivor 2022'de Nisa Bölükbaşı'nı Kimse Susturamadı! Bir Ayşe'ye Bir Sema'ya Salladı!

Survivor Nisa Bölükbaşı'nın Ayşe Yüksel'e ve Sema Aydemir'e söylediği sözler çok konuşulacak. Survivor Sema'nın 2020'den bu yana kendisine takıntılı olduğu dile getiren Bölükbaşı, " İyice bir takıntısı var 2020'den beri. Kaldıramıyor beni. Bana çok özeniyor, her şeyin farkındayım" diyerek konseyin buz kesmesine neden oldu.

Öte yandan Survivor Ayşe Yüksel'e de sataşan Bölükbaşı, "Bir tanesi de oyun alanında başka adada başka konuşarak kendisine karşıb iki yüzlü davrandığını dile getirdi.

Nisa Bölükbaşı Konseyde İçini Döktü!

Survivor All Star'de uzun bir aradan sonra parkurda performansını artıran Nisa Bölükbaşı'nın 27 Mayıs dokunulmazlık oyunu sonrası toplanan konseyde söylediği sözler hayranları tarafından da beğenildi. İçini döktüğünü söyleyen Nisa Bölükbaşı fanları, bu dürüstlüğünden dolayı bir kez daha Survivor şampiyonu adayı olarak Bölükbaşı'nı gösterdi.

Öte yandan 27 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyunu sırasında Ogeday Girişken ve Hikmet Tuğsuz arasında gerginlik yaşandı. İki takım arkadaşı birbirlerini anlamakta zorlanınca ipler gerildi.

Survivor 116. bölümü bu akşam tv8 ekranlarında olacak.