Magazin

Survivor 2020 yarışmacısı Yunus Emre Özden hakkında sevgilisinden kan donduran iddia

Survivor 2020 yarışmacılarından Yunus Emre Özden hakkında sevgilisi şoke eden bir iddiada bulundu. Şiddet uyguladığını ve yastıkla boğmaya çalıştığını söyleyen Berisa Gözen'in iddiasına göre; Özden'in kendisini darp etmesinden sonra karakola giderek şikayetçi oldu. Performansından daha çok agresif tavırlarıyla yarışmada dikkat çeken Özden'in sevgilisinin iddiaları sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Eski Survivor yarışmacılarından Yunus Emre Özden hakkında sevgilisinden şoke eden birtakım iddialar ortaya atıldı. Özden’in bir süredir beraber olduğu sevgilisi Beria Gözen, hastane odasından çektiği kareleri peş peşe Instagram üzerinden paylaşmasıyla kısa süre içerisinde sosyal medyada en konuşulanlar arasında yerini aldı.


YASTIKLA BOĞMAYA ÇALIŞTI

Gözen’in hastane odasından yaptığı paylaşımlar gerçeği ortaya çıkardı. Mynet'in haberine göre; Yunus Emre Özden sevgilisi Beria Gözen’i yastıkla boğmaya çalıştı.


Beria Gözen yaptığı paylaşımlardan birinde, “kadına gücü yeten erkekler acizler iyi görünüp numara yaparlar istedikleri olmayınca şiddet her türlüsüne lanet olsun” dedi.


Bir sonraki paylaşımında mahkemede hesaplaşacağız diyen Beria Gözen, ayrıca Instagram hesabından şikayetçi olduğuna dair evrakların fotoğrafını da paylaşarak psikolojik destek gördüğünü de belirtti.

 

Beria Gözen hastaneden çıktıktan sonra soluğu, Survivor 2020 yarışmacılarından Yunus Emre Özden’i şikayet etmek için karakolda aldı.

Yunus Emre Özden ise bu harekete “Kuş eti yemeye alışanların kaplana dişi geçmez.” sözleriyle karşılık verdi.

Survivor yarışmacılarından Yunus Emre, yarışmada agresif hareketleri nedeniyle sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı tarafından birkaç kez uyarılmıştı.