Popüler Haberler

Süper Loto sonuçları! 6 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları ve kazanan numaralar belli mi?

Süper Loto 6 Mayıs çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Bu akşam canlı olaran çekilişi yapılacak olan ve haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşam büyük ikramiye dudak uçuklatıyor. Saat 21:30'da yapılacak canlı çekiliş sonrası Süper Loto çekiliş sonuçları belli mi?

Süper Loto çekiliş sonuçları saat 21:30 itibariyle belli olacak. Haftanın 3 günü yapılan ve talihlilerine büyük ikramiyeler kazandıran Süper Loto'da bu akşam büyük ikramiye 8 milyon TL'yi aşmış durumda. Şans oyunlarına yönelen birçok vatandaşın umut kapısı olarak Süper Loto da ikramiyeleri ile ilgi çekiyor. Peki Süper Loto nasıl oynanır?

6 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirilecek. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak izleyebilecek.

Süper Loto sonuçları belli oldu, 30 milyonluk büyük ikramiye devretti - Son  dakika haberleri

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Yorumlar