“Süleyman Soylu kabinede istifasını sundu” yalanını ortaya atmıştı

“Süleyman Soylu kabinede istifasını sundu” haberini yapan Milli Gazete muhabiri Bünyamin Güler ‘ByLockçu’ çıktı

CHP'nin kontrolüne girdikten sonra kadrosunda ve yayın politikasında büyük değişimlere giden Milli Gazete'de skandalların ardı arkası kesilmiyor.

CHP'li İBB'den 11 milyon 745 bin TL’lik fon aldığı kanıtlanan Milli Gazete'nin FETÖ'ye yakın isimleri de bünyesine kattığı ortaya çıktı. Milli Gazete muhabiri Bünyamin Gezer'in ByLock kullandığı için soruşturma geçirdiği öğrenildi.

Yıllarca Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadele eden Milli Görüş geleneğinin yayın organı Milli Gazete, Necmettin Erbakan’ın vefatı sonrası Temel Karamollaoğlu’nun genel başkanlığa gelişi ile birlikte FETÖ ve CHP kontrolüne girmişti.

“Süleyman Soylu kabinede istifasını sundu” yalanını ortaya atmıştı

 BYLOCK KULLANAN MUHABİR

Yayın çizgisinde olduğu kadar çalışanlarında da büyük değişikliğe giden Milli Gazete’de Milli Görüş’e bağlı isimler tasfiye edilirken FETÖ ile iltisaklı kişiler işe alındı. Milli Gazete muhabiri ve TV5 yorumcusu Bünyamin Güler’in ByLock kullanıcı olduğu öğrenildi.

GÜLER, SOYLU’NUN İSTİFA ETTİĞİNİ İDDİA ETMİŞTİ

Milli Gazete muhabiri Bünyamin Güler, “Süleyman Soylu kabinede istifasını sundu” haberiyle gündeme gelmişti.

“Süleyman Soylu kabinede istifasını sundu” yalanını ortaya atmıştı - Resim : 2

“Süleyman Soylu kabinede istifasını sundu” yalanını ortaya atmıştı ile ilgili etiketler ByLock istifa milli gazete bünyamin gezer kabine