Yaşam |

Suçlanınca sokak ortasında soyundu

İstanbul Avcılar'da sıradışı bir olay yaşandı. Hırsızlıkla suçlanan bir kadın sokak ortasında soyunarak suçsuzluğunu kanıtlamaya çalıştı.

İstanbul Avcılar'da meydana gelen olayda iki kadın bir manava gelerek alışveriş yaptı. Daha sonra vazgeçtip diyerek aldıklarını geri bırakan kadınların ‘Tırnakçılık’ yöntemi hırsızlık yaptıkları iddia edildi.

SUÇSUZLUĞUNU BÖYLE KANITLADI

İş yeri sahibi kasadaki parasının eksik olduğunu görünce polisi arayarak, kadının arkasından koşup yakaladı. Kadın suçlamayı duyunca paranın kendisinde olmadığını belirterek bir anda soyunmaya başladı. Üzerinde para olmadığını öne süren kadın çevredekilerin ve kendisinden parasını isteyen kişinin şaşkın bakışlarına aldırmayarak soyunmayı sürdürdü.

İŞ YERİ SAHİBİ VAZGEÇTİ

Çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıyan olayda gelen polislerin sokak ortasında herkesin önünde soyunan kadından giyinmesini istediği, kadın bu tutumunu sürdürdüğü görüldü.


İş yeri sahibi parasını bu kadının aldığını polise söylerken kadın bunu yalanlayarak tekrar soyunmaya başladı. İş yeri sahibi kadının soyunmaşı sürdürmesi üzerine şikayetinden vazgeçti.