Dizi |

Star TV'nin yeni dizisi Ah Nerede'nin afişi yayınlandı! İşte 1. bölüm yayın tarihi...

Başrollerini Oktay Çubuk ve Nil Keser'in paylaştığı, çekimlerine İstanbul'da devam edilen, yakında Star TV'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 'Ah Nerede' dizisinin afişi yayınlandı ve dizinin izleyiciyle buluşacağı tarih belli oldu.

Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu, proje tasarımını Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı, hikayesi Orhan Aksoy’a, orjinal film senaryosu Sadık Şendil’e ait, Suavi Doğan ve 10. Ev Yapım imzalı Star‘ın yeni dizisi “Ah Nerede”nin afişi yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 1 Temmuz'da izleyiciyle buluşacak.


AH NEREDE'NİN OYUNCU KADROSU

Dizide ekranların genç ve yetenekli oyuncularından Oktay Çubuk ve Nil Keser‘in başrollerini paylaştığı; Derya Alabora, Ayşe Kökçü, Ferit Aktuğ, Korhan Herduran, Aycan Koptur, Asena Keskinci, Batuhan Sert, Miray Akay, Merve Nur Bengi, Ahsen Türkyılmaz, ve Tarık Pabuççuoğlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer alıyor.

Star ekranlarında yayın serüvenine başlayacak olan dizinin afişindeki nostaljik esintiler dikkat çekti.


AH NEREDE'NİN KONUSU


Renkli dünyasıyla yaz sezonuna damgasını vurmaya hazırlanan ‘Ah Nerede’nin konusu ise şöyle;

Geleneksel bir ailenin üç hayırsız oğlundan biri olan Ferit (Oktay Çubuk), Kazanova’yı kendine şiar edinmiş bir çapkındır. Hayatını babasının parasıyla keyifle yaşar. Ta ki yakalanana kadar…

Zehra (Nil Keser) ise Tıp Fakültesini yarım bırakmak zorunda kalmış, bir pastanede garson olarak çalışan, sıradan bir hayatı olan genç bir kadındır. Ta ki okula dönme fırsatı yakalayana kadar…

Birbirinden tamamen farklı iki yolu olan Zehra ve Ferit, ortak çıkarları için aynı yolu yürümek zorunda kalır. Ama insan kaderiyle, sıklıkla kaçındığı yolda karşılaşır.

Ferit, Zehra ile girdiği oyunda ailesini oyaladığından düşünürken asıl oyunun kendisine oynandığından ise habersizdir.

Yayın Tarihi : 1 Temmuz Cuma 2022

Yayın Saati : 20.00