Popüler Haberler |

Squid Game 2. sezon olacak mı? Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

İlk sezonu ile fırtınalar estiren Squid Game dizisinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Güney Kore yapımı olan Squid Game 2. sezon olacak mı sorusunun cevabı şimdiden aranmaya başlandı. Gizemli bir hayatta kalma yarışmasını konu edinen dizi oldukça popüler bir durumda.

456 kişilik bir grubun bir çocuk oyununu oynamaya davet edilmesiyle başlayan Squid Game 2. sezon bölümleri için heyecanlı geri sayıma geçildi. Dijital yayın platformundan yayınlanmakta olan Squid Game dizisi oldukça popüler bir hale geldi.

9 bölümlük ilk sezonuyla büyük yankı uyandıran yapım ilk olarak Eylül ayında dünya çapında yayınlanmıştı.

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Tek başına bir diziyi yazmak yönetmek ve yapımcılığını üstlenmenin büyük bir iş olduğunu vurgulayan Dong-hyuk "Aynı şeyi ikinci sezon için yapmayı düşündüğümde şahsen biraz endişeleniyorum. Şu an için kesinleşmiş bir şey yok ancak o kadar çok hevesli insan var ki ciddi ciddi düşünüyorum" diyor.

Squid Game 2. Sezon bölümlerinin geleceği sinyallari verilse de kesin bir bilgi bulunmuyor.

Ana Karakterler

Lee Jung-jae - Seong Gi-hun (No. 456)

Bir şoför ve kumar bağımlısı, annesiyle birlikte yaşıyor ve kızını maddi olarak desteklemek için mücadele ediyor. Birçok borcunu kapatmak için oyuna katılır.

Park Hae-soo - Cho Sang-woo (No. 218)

Bir menkul kıymetler şirketindeki yatırım ekibinin başkanı, Gi-hun'un küçük bir öğrencisiydi ve Seul Ulusal Üniversitesi'ne giren yetenekli bir öğrenciydi, ancak şimdi müşterilerinden para çaldığı için polis tarafından aranıyor.

Yeong-su Oh - Oh Il-nam (No. 001)

Dışarıda ölmeyi beklemek yerine Oyun oynamayı tercih eden beyin tümörlü yaşlı bir adam.

HoYeon Jung - Kang Sae-byeok (No. 067)

Hayatta kalan aile üyelerini bu ülkeden bulabilecek ve geri alabilecek bir komisyoncu için ödeme yapmak üzere Oyuna giren Kuzey Koreli bir sığınmacı.

Heo Sung-tae - Jang Deok-su (No. 101)

Büyük kumar borçlarını kapatmak için Oyuna giren bir gangster.

Anupam Tripathi - Abdul Ali (No. 199)

İşvereni ona aylarca ödeme yapmayı reddettikten sonra genç ailesine bakmak için Oyuna giren Pakistanlı bir yabancı işçi.

Kim Joo-ryoung - Han Mi-nyeo (No. 212)

Zavallı bekar bir anne olduğunu iddia eden gizemli ve manipülatif bir kadın.