Popüler Haberler

Sporting Lizbon Beşiktaş maçı ne zaman? Şifresiz hangi kanalda?

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubunda Sporting Lizbon ile Beşiktaş karşı karşıya geliyor. Siyah beyazlı taraftarlar ise Sporting Lizbon Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz hangi kanalda sorusunun yanıtını arıyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubunda temsilcimiz Beşiktaş, 4. maçında deplasmanda Sporting Lizbon karşısına çıkıyor. Grupta oynadığı ilk üç maçını da kaybeden siyah beyazlılar bu maçı kazanarak çıkışa geçmek istiyorlar.

Sporting Lizbon Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta?

Jose Alvalade’de 3 Kasım 2021 Çarşamba akşamında saat 23.00’da başlayacak Sporting Lizbon Beşiktaş maçı Exxen platformundan canlı yayınlanacak. Taraftarlar ayrıca Sporting Lizbon Beşiktaş karşılaşmasını CBC Sport ekranlarından şifresiz olarak canlı izleyebilecek. Şu ana kadar oynadığı 3 maçta henüz puanı bulunmayan Beşiktaş son sırada yer alırken, 3 puanlı Sporting Lizbon ise 3. sırada bulunuyor. İki takım arasında İsatnbul’da oynanan ilk maçı Sporting Lizbon deplasmanda 4-1 kazanmıştı.

Sporting Lizbon Beşiktaş maçı şifresiz hangi kanalda?

Sporting Lizbon Beşiktaş maçını futbol severler şifresiz olarak CBC Sport ekranlarından izleyebilirler.

CBC Sport şifresiz nasıl izlenir?

CBC Sport TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "AzerSpace 1/Africasat 1a" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11134 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz CBC Sport TV yayınının FEC'i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.

CBC Sport uydu frekans bilgileri

Uydu: AzerSpace 46° Frekans: 11135 H 27500