Gündem

Spora gittiler, kapıda kaldılar! 2 bin 500 üye şokta...

İstanbul Bayrampaşa’da bulunan bir AVM’deki 2 bin 500 üyeli spor salonu kepenk kapattı. Üyeler salona gittiklerinde icra müdürlüğünün “Bu iş yeri tahliye edilmiştir” yazısı ile şoke oldu.

Geçen yıl iflasına karar verilen Jatomi’den sonra bu kez, I'm Fit Fitness Club Spor Ve Yaşam Kulübü üyelerini ortada bıraktı. 2 bin 500 üyesi bulunan ve 2 yıldır faaliyette olan merkez 10 gün kadar önce kapandı.

fitness3

Hürriyet'ten Dinçer Gökçe'nin haberine göre üyeler, salona gittiklerinde İstanbul İcra Müdürlüğü’nün ‘Haciz kararı gereği bu işyeri tahliye edilmiştir’ yazısı ile şoke oldu. Söz konusu salonun bir yıldan beri ödenmeyen kira, su, elektrik borçlarının da ödenmediği öğenildi.

fitness2

MAĞDURLAR ORTADA KALDI

Konu ile ilgili Hürriyet'e konuşan mağdurlardan bazıları ise şunları kaydetti: “2500 üyesi bulunan tam 2 yıldır faaliyeti sürdüren, I'm Fit Fitness Club Spor Ve Yaşam Kulübü 17 Şubat 2018 tarihinde faaliyette bulunduğu AVM icra yolu ile tahliye edilmiş. Yaklaşık 10 günden beridir de, üyelerine olumlu veya olumsuz kesin bir cevap vermemekte… Üyeler, yetkililerden açıklama bekliyor muhatap bulamıyoruz.”