Yaşam |

Söz dizisi 22 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümdeki 'Bayrak sevdalısı' ile gündem oldu

Söz dizisi dün akşam yayınlanan 8. bölümü ile olay oldu. Dizinin 22 Mayıs akşamı yayınlanan bölümündeki 'Bayrak sevdalısı' sahnesi izleyicileri adeta ekran başına kilitledi. Reyting rekortmeni dizideki bayrak sahnesi sosyal medyada en çok paylaşılan video oldu. İşte dün akşam Söz dizisindeki 'Bayrak Sevdalısı' sahnesi ve dizinin son bölüm özeti...

Bu gün sosyal medyanın gündeminde 22 Mayıs akşamı yayınlanan Söz dizisindeki 'Bayrak Sevdalısı' sahnesi var. Star TV ekranlarında ilgiyle takip edilen Söz dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşına çıktı. Bayrak sahnesi geceye damga vurdu. Her pazartesi akşamı Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Söz dizisindeki bayrak sahnesi ve videosunu sizler için derledik. İşte dizideki olay sahne ve Söz dizisi son bölüm özeti...

Sevilen dizideki bayrak sahnesi seyircilere 22 Mayıs pazartesi akşamı duygu dolu anlar yaşattı. Söz 8. son bölümü ile dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. sosyal medyada 'Bayrak sevdalısı 'sahnesi olay oldu. Star TV'nin yeni başlayan dizisi Söz kısa zamanda fenomen hale geldi.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği, senaryosu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı "SÖZ" her Pazartesi Star'da! Ön hazırlıkları 1 yıl süren 'SÖZ' de kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş canlandırıyor.

SÖZ 8. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yavuz, Çolak'ın yaptığı bombayı durdurmak için hayatını ortaya koyuyor.

Çolak, Karabayır'da sonuçları felaket olabilecek biyolojik bir bomba patlatmak için harekete geçer. Öncelikli hedefi Aydan'ı ve tüpleri ele geçirmektir. Bahar ve Yavuz'un arası davette yaşananlardan sonra iyice gerilir. Hafız, hastane yatağında eli kolu bağlı şekilde durmaktan bunalmıştır. Time yardımcı olmak istemektedir. Aradığı fırsat ayağına gelir. Davetteki tetikçi ile Eylem arasındaki ilişki araştırılmaya başlanır. Tetikçi, büyük bir sırrı barındırmaktadır. Yavuz, Çolak'ın yaptığı bombayı durdurmak için hayatını ortaya koyar ve ölüm ile burun buruna gelir.