Yaşam |

Söz 6. bölüm rekor kırdı! Söz 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Dün akşam yayınlanan Söz 6. bölüm izlenme rekoru kırdı. Söz 7. bölüm fragmanı diziden hemen sonra internette yayınlandı. Söz dizisinde bu hafta Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşanmaya başlar. Yavuz ise kritik bir kararın eşiğindeydi. Söz dizisi 6. bölüm özeti ve 7. bölüm fragmanı haber detayda...

Star TV'de yayınlanan Söz dizisi 6. bölüm dün akşam yayınlandı.Yayınlandığı ilk günden beri ortalığı kasıp kavuran Söz, 8 Mayıs Pazartesi akşamı 6. bölümüyle izleyicilerin karşısına geldi. Söz 6. bölüm aksiyon dolu sahneleriyle adeta izleyicileri ekran başına kilitledi. Söz dizisi son bölümden sonra 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz dizisinin 6. son bölümüde Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşandı. Yavuz ise kritik bir kararın eşiğindeydi. Söz 7. bölüm fragmanındaki detaylar ve son bölüm özeti haber detayda...

Söz dizisi star Tv'de ekrana gelen Söz 6. son bölümüyle yine çok konuşulacak.Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin anlatıldığı Söz'ün yayınlanan 6. son bölümünde Tim, Çolak’ı ele geçirdi.

SAz_6

Heyecan ve duygu dolu sahneleriyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran Söz'ün 6. bölümde özellikle ' Özel Kuvvet Tim' üyelerinin söylediği 'Alay Marşı' izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Türkiye'de ilk kez Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen Söz, heyecan ve merakla beklenen 6. bölümünde Yavuz, kritik bir kararın eşiğine geldi.

SÖZ DİZİSİ 6. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Söz dizisi yeni bölümünde Tim, Çolak’ı nihayet ele geçirmiştir ancak ortada büyük bir kriz vardır. Aynı anda altı tane özel kuvvet askeri de Çolak’ın adamları tarafından alıkonmuştur. Yavuz kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Çolak’ı adalete teslim edecek, ya da arkadaşlarını kurtarmak için Çolak’ı serbest bırakacaktır. Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşanmaya başlar. Öte yandan teröristlerin elindeki Hafız ağır yaralıdır. Onun hayatına karşılık Yavuz ve tim de yaralı bir teröristi yaşatmak zorundadır. Bu konuda doktor Bahar, Tim’e yardımcı olur. Yavuz, hem Hafız’ı kurtarmak hem de Çolak’ı elinde tutmak için cesur bir karar verir. Ancak Çolak’ın da aklında büyük bir infial yaratacak sinsi bir plan vardır.