Yaşam |

Söz 18. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu! / VİDEO

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Söz dün akşam 17. son bölümü ile ekrana geldi. Söz dün akşam yayınlanan 17. bölümü ile büyük ilgi gördü. Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen dizinin 18. bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Her bölümü ayrı bir olay yaratan Söz dizisinde yeni bölümde neler olacak. Büyük Bey'in ölümü, Yavuz'un Bahar'a karşı olan tavrını nasıl etkileyecek merak konusu. Söz dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz dizisi 18. bölümde neler olacak? Söz 17. bölüm izle...

Söz dün yayınlanan bölümü ile nefes kesti. Pazartesi akşamları ekrana gelen Söz dizisi yeni bölümde terör planları ortaya çıkan Büyük Bey kaçmak için Bahar'ı kullanır. Eylem ve Avcı çok zor bir karar vermek zorunda kaldı. Çolak oğlunu kimin öldürdüğünü bulmak için Büyük Bey ve Agâh'a bir plan hazırladı. Yavuz esir alınan Bahar'ı kurtarabilecek midir? Son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanını da yayınlayan Söz izleyenleri meraklandırdı. Söz yeni bölümü ile 23 Ekim Pazartesi star TV'de. Söz dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz dizisi 18. bölümde neler olacak? Söz 17. bölüm izle...

sAz1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Terör bağlantısı ortaya çıkan Büyük Bey, kaçmak için kızı Bahar'ı kullanmanın planlarını yaparken, Eylem bombayı patlatmadan kurtulmanın yolunu aramaktadır. Bu sırada Eylem'in üzerindeki bombanın patlamaması için Avcı da çok zor bir karar vermek üzeredir. Ancak ikisi de hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır.

Oğlunu kimin öldürdüğünü öğrenmek isteyen Çolak; Büyük Bey ve Agâh'a bir plan hazırlar. Tim'in düzenleyeceği operasyon işleri Çolak için epey zorlaştırır. Yavuz ise Büyük Bey'i yakalamak ve Bahar'ın hayatını kurtarmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

SÖZ 17. BÖLÜM İZLE

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Büyük Bey’in ölümünden sonra neler olacak? Bey’in ölümüne nasıl bir karşılık verilecek? Bölgedeki hareketliliğin sonuçları be olacak? Komutan dah güvenli bir yere alınabilecek mi? Bir komutan için en güvenilir yer askerlerinin yanıdır. Tüm bı soruların cevabını 18. bölümde bulabilirsiniz.

OLUMSUZLUKLAR YAKASINI BIRAKMIYOR

Söz dizisindeki üsteğmen Yavuz karakteriyle gönülleri kazanan Tolga Sarıtaş, bu hafta ikinci kez kaza atlatıyor. Hafta içi köpeği tarafından ısırılan Sarıtaş, önceki günde çekimler için yola koyulduğu sırada ciddi bir trafik kazası atlattı.

ARAÇ TERS DEVRİLDİ

Arabasıyla sete gitmek için yola koyulan ünlü oyuncu, ara sokaktan bağlantı yoluna çıkan bir araca hızla çarptı. Ağır bir kazayı birkaç sıyrıkla atlatmayı başaran oyuncu, direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çıkarak devrilen araç şoförünün yardımına koştu.

SAĞLIK DURUMU İYİ

İlk müdahaleyi kaza yerinde yapan oyuncu, daha sonra ambulans çağırdı. Sarıtaş'ın ve kazaya karışan diğer şoförün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

tolga_sarAtaA_1

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

1991 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Tolga Sarıtaş aslen Sivaslıdır. Tolga Sarıtaş özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakteri ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Ardında Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisi ile kalpleri kazanmıştır.

TOLGA SARITAŞ’IN ROL ALDIĞI DİZİLER

2011 yılında ”Sende Gitme” adlı dizide konuk oyuncu olarak rol aldı.
2012 yılında ”Arka Sokaklar” adlı dizide Doğan rolünde oynadı.
2013 yılında ”20 Dakika” adlı dizide Ferdi rolünde oynadı.
2013-2014 yıllar arasında ”Muhteşem Yüzyıl” adlı dizide Şehzade Cihangir rolünde oynadı.
2014 yılında ”Benim Adım Gültepe” adlı dizide Murat rolünde oynadı.
2015 yılında ”Büyük Sürgün Kafkasya” adlı dizide Cemil rolünde oynadı.
2015-2016 yıllar arasında ”Güneşin Kızları” adlı dizide Ali Mertoğlu rolünde oynadı.

SÖZ DİZİSİ KONUSU

Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristler tarafından haince öldürülür. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. Timin içinde konusunda en iyi askerler var ve bu timin başında nişanlısı öldürülen üsteğmen Yavuz yer alır.

SÖZ DİZİSİ OYUNCULARI

tolga_sarAtaA1

YAVUZ KARASU (TOLGA SARITAŞ)

Görev: Tim Komutanı
Rütbe: Kıdemli Üsteğmen

Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

aybAke_pusat_kimdir

BAHAR KUTLU (AYBÜKE PUSAT)

Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul'dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.

meriA_aral_kimdir

EYLEM MERCIER (MERİÇ ARAL)

Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına aşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.

nihat_altAnkaya

ERDEM KORKMAZ (NİHAT ALTINKAYA)

Görev: Tabur Komutanı

Rütbe: Yarbay
En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.