Magazin

Sosyetik güzel şimdilerde bambaşka biri oldu! Görenler gözlerine inanamadı! Süreyya Yalçın'ın son halini tanıyamayacaksınız

İş insanı Ozan Baran ile 2016 yılında nikah masasına oturduktan bir süre sonra Amerika'ya yerleşen sosyetenin önde gelen isimlerinden Süreyya Yalçın, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımlarla yeniden gündem oldu. Eski halinden eser kalmayan Yalçın'ın yüzündeki büyük değişim dikkatlerden kaçmadı. Fazla kilolarından kurtulan ve bir deri bir kemik kalan sosyetik güzelin son halini paylaşmasıyla estetik yaptırdığı dedikoduları hızla yayıldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden 37 yaşındaki Süreyya Yalçın, yılın sadece üç ayında Türkiye'de bulunsa da magazin gündeminden düşmüyor. Eşi Ozan Baran ile Amerika'da yaşayan Yalçın sadece üç aylığına Bodrum'daki evine geliyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla, lüks yaşamıyla ve pahalı harcamalarıyla dikkat çeken isim son olarak yüzündeki değişimle dikkatleri üzerine çekti.

MUM GİBİ ERİDİ

Eşiyle birlikte Miami'de lüks bir malikanede yaşam sürdüren sosyetik güzel, lüks harcamalarının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyetik güzel, geçtiğimiz aylarda mayolu fotoğraflarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmış ve verdiği kilolarla dikkat çekmişti.Son dönemde verdiği kilolarla adından söz ettiren Yalçın, aşırı zayıflamasının ardından hakkında çıkan 'hasta oldu' iddialarına “Detoks kampından çıktım. Gayet sağlıklıyım, kendimi çok iyi hissediyorum. Eleştirilere de kulak asmıyorum. Kim ne derse desin” şeklinde cevap vermişti.

YÜZÜNDEKİ DEĞİŞİM DİKKAT ÇEKTİ

Süreyya Yalçın'ın Instagram hesabından paylaştığı son karelerindeki değişim takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Estetik yaptırdığı konuşulan Yalçın'ın son hali görenleri şaşırttı. Eski halinden oldukça farklı gözüken Yalçın'ın yüzündeki değişiklik gözlerden kaçmadı.

SÜRAT MOTORUNA SERVET ÖDEDİ

Süreyya Yalçın geçtiğimiz günlerde, Miami’de gezmek için kendisine servet değerinde bir sürat motoru satın aldı. Süreyya Yalçın, aldığı sürat motoru için 2 milyon 500 bin lira ödedi. Donzi marka sürat teknesine 300 bin dolar (2 milyon 500 bin lira) ödeyen Süreyya Yalçın, şimdilerde yeni teknesinde Miami sahillerinde tur atıyor.


BODRUM'DAKİ EVİNİN DEKORASYONUNA 1 MİLYON LİRA HARCADI

Bu ay ortasında Bodrum'daki evlerine tatil yapmak için gelmeyi planlayan Süreyya Yalçın ile Ozan Baran çifti, Bodrum'da bulunan evlerini yaklaşık 1 milyon lira harcayarak yeniden dekore ettirdi.

ÇALIŞANLARINA VE MİSAFİRLERİNE 100 BİN TL'LİK VİLLA KİRALAMIŞLARDI!

Çift, 2019 yılında Bodrum'a 2 asistan ve 2 koruma ile gelmişti. Çift, Amerika'dan gelen misafirleri için de oturdukları villanın yakınında bir ev tutarak yardımcıları ve misafirleri için 2.5 aylığına kiraladıkları villaya 100 bin liraya yakın para ödemesiyle gündeme gelmişti.

İşte sosyetik güzelin yeni ve eski hali...

 

SÜREYYA YALÇIN KİMDİR?


1984 doğumlu Süreyya Yalçın, Uzun yıllar NATO'ya yaptığı işlerden ötürü “NATO Müteahhidi” olarak anılan, 2008 yılında hayatını kaybeden Türkiye'nin önemli iş insanları arasında yer alan Faruk Yalçın'ın kızı ve aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanı Aziz Yıldırım’ın kuzenidir.

23 Nisan 1923 doğumlu olan iş insanı Faruk Yalçın, Forbes dergisinin 2005 yılında yayınladığı “en zenginler” listesinde beş milyar doları aşan servetiyle 21. sırada, dünyanın ise 721. zengini arasında yer aldı. Faruk Yalçın'ın kızı 37 yaşındaki Süreyya Yalçın ise 2008'de babası Faruk Yalçın'ın hayatını kaybetmesinin ardından büyük bir servetin sahibi oldu.

Diyarbakır Ergani’li olan Süreyya Yalçın, 2005 yılında Kerem Dürüst, 2008 yılında Önder Bekensir ile evlilik yaşamış ve son olarak 2016 yılında ise Antakyalı işadamı Ozan Baran ile evlenmiştir. Sosyetik güzel 2016'dan bu yana Ozan Baran ile birlikte Amerika-Miami'de yaşıyor.

Yorumlar