Yaşam |

Sosyal medyada tepki yağdı! Küçük yaştaki çocuğa hem alkol hem nargile içirdiler...

Aydın'da bir işletmede görenleri hayrete düşüren bir olay yaşandı. Kuşadası ilçesinde bir mekanda küçük yaşta bir çocuğa nargile ve alkol içirildi. Müşteriler tarafından çekilen tüyler ürperten görüntülerin ardından harekete geçen polisler, işletmeye ceza yazarken küçük yaştaki çocuğa alkol içiren şüphelileri gözaltına alıp adli işlem başlattı.

Aydın Kuşadası'nda bulunan bir mekanda geçtiğimiz günlerde tüyler ürperten bir olay yaşandı. 

GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Bir vatandaş tarafından çekildiği öğrenilen görüntülerde küçük yaşta bir çocuğun nargile ve alkol içtiği görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Görüntülerden sonra harekete geçen Kuşadası Asayiş Büro ekipler işletmeye cezai işlem uygularken küçük yaştaki çocuğa alkol ve nargile içiren şüpheliler gözaltına alındı. Görüntülerde küçük çocuğun nargile ve alkol içtiği net bir şekilde gözüküyor. Küçük yaştaki çocuk nargile içmek istemediği halde zorla nargile içiren şüpheli B.D. ve U.E.C., Kuşadası Asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak hakkında adli işlem başlatıldı.

MEKANDAN AÇIKLAMA GELDİ

Bahse konu mekan sosyal medya üzerinden açıklama yaparak, "18 yaşından küçüklere kesinlikle alkol veya tütün satışımız yoktur. Videoda görünen şahıslar aile olarak restoranımıza gelmiştir. Uygunsuz davranışlar sergilemeleri sonucu hesapları kesilip restoranımızdan gönderilmiştir. Bu uygunsuz davranıştan ve görüntülerden dolayı kamuoyundan özür dileriz. Bu tarz olaylarında her zaman karşısında olduğumuzu bildiririz" denildi.

Sitene Ekle