Sosyal medyada Deniz Poyraz karmaşası! Genç kadından açıklama: Ben değilim

HDP İzmir il binasına ilişkin gerçekleştirilen saldırıda parti çalışanı Deniz Poyraz yaşamını yitirdi. Dünden bu yana hayatını kaybeden kadının fotoğrafının yerine kendi fotoğrafının kullanıldığını söyleyen Ege Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olan Deniz Poyraz ise kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ortaya çıkan karışıklığı düzeltti.

İzmir'de HDP il binasına giren bir saldırgan, Deniz Poyraz isimli parti çalışanını kahvaltı yaparken 6 kurşunla katletti.

YANLIŞ DENİZ'İN FOTOĞRAFINI KULLANDILAR

Poyraz için sosyal medyada paylaşım yapan birçok gazeteci, tiyatrocu, siyasetci ve vatandaşlar ise mesajlarını yine İzmir'de yaşayan başka bir Deniz Poyraz'ın fotoğrafıyla paylaştı. Çoğu paylaşım yanlış anlaşılmanın ortaya çıkmasından sonra silinirken İzmir Ege Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olan Deniz Poyraz da sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Sosyal medyada Deniz Poyraz karmaşası! Genç kadından açıklama: Ben değilim

GENÇ KADIN AÇIKLAMA YAPTI

Poyraz paylaşımında, "Sosyal medya ve internette bana ait fotoğraflar paylaşılmakta. Fakat haberdeki Deniz Poyraz ben değilim. Vefat eden Deniz Poyraz'a Allah'tan rahmet diliyorum" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada Deniz Poyraz karmaşası! Genç kadından açıklama: Ben değilim ile ilgili etiketler HDP Sosyal Medya Deniz Poyraz saldırı HDP binası