Yaşam

Sosyal medya bu olayı konuşuyor: Navigasyon merdivene getirdi, otomobiliyle inmeye çalıştı!

İstanbul'dan Antalya'ya gelen iki arkadaş arabalarıyla gezintiye çıktıkları sırada navigasyon onları merdivenlere getirdi. Merdivenlerden aşağıya inmeye çalıştıkları sırada çevrede izleyen vatandaşlara 'Oradan indim, buradan indim ama şurada takıldım. Lütfen itekleyin, çıkacak başka yer yok.' demesi ise büyük şaşkınlık yarattı.

Navigasyon sebebiyle yaşanan otomobil kazalarına bir yenisi daha eklendi. 

VATANDAŞLAR ŞAŞKINLIKLA İZLEDİ

Sosyal medya Antalya'da otomobiliyle merdivenlerden aşağı inmeye çalışan iki arkadaşın görüntülerini konuşuyor. Vatandaşların şaşkınlıkla izlediği ve müdahale etmediği olayda, kadın sürücünün kullandığı otomobil navigasyon nedeniyle merdivenlerde askıda kaldı.

 

"ŞURADA TAKILDIM, LÜTFEN İTEKLEYİN "

Videoda, vatandaşların tepkisiyle karşılaşan genç kadın, "Oradan indim, buradan indim ama şurada takıldım. Lütfen itekleyin, çıkacak başka yer yok" ifadelerini kullanırken başka bir kadının "Bir tek sana yer yok" yanıtı duyuluyor.

ÇEKİCİ İLE YOLA TAŞINDI

Otomobilin merdivenlerden inmeye çalışırken askıda kalması sonrasında ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken, dakikalarca aynı noktada kalan araç çekici ile yola taşındı.

Sitene Ekle