Popüler Haberler |

Sonunda kavuştular! Kaçış dizisinde Engin Akyürek'in partneri belli oldu! İşte ünlü isim!

Engin Akyürek kısa bir süre sonra başlayacak olan yeni dizisi Kaçış'taki partnerini buldu. Güneydoğu'da çekilecek dizinin set hazırlıkları devam ederken kadın başrol oyuncusunun ismi de açıklandı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yapacağı ve başrolünde Engin Akyürek'in olduğu Kaçış dizisinde yeni isim İrem Helvacıoğlu oldu. Same film ve 03 Medya'nın ortaklığında çekilecek dizinin çekimleri Güneydoğu'da yapılacak.

ENGİN AKYÜREK'İN YENİ PARTNERİ BELLİ OLDU!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kaçış dizisinde yeni isim belli oldu. Habere göre Engin Akyürek'in partneri ekranların aranılan yüzü oyuncu İrem Helvacıoğlu oldu.

Merakla beklenen dizi Disney Plus'ta yayınlanacak.İrem Helvacıoğlu son olarak 'Baş Belası' adlı dizide rol almıştı.

İrem Helvacıoğlu kimdir, kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi Fırat Çelik mi?

Oyuncu İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya'da dünyaya geldi. Bugün 31 yaşında olan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldı.

Televizyon ekranlarındaki ilk işi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle olan İrem Helvacıoğlu daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı.

2016'da No: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırdı. İrem Helvacıoğlu'nun asıl çıkışı 2018-2019 yılları arasında Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Nefes karakteriyle oldu. 2021 yılında Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterini canlandırdı.

Seni Çok Bekledim'in kısa sürede yayın hayatına veda etmesinin ardından ATV ekranlarında yayınlanan Baş Belası dizisinde Psikolog İpek karakteriyle seyirci karşısına çıkan İrem Helvacıoğlu'nun 5 tane de sinema filmi var.