Yaşam |

Sonunda bu da oldu! Düğünde gelin ve damada kripto para takıldı!

Özellikle son yıllarda hayatımıza giren kripto paralara yatırım hızla artarken Hatay'da duyanları hayrete düşüren bir olay yaşandı. Hatay'ın İskenderun ilçesinde gelin ve damada takı töreninde her biri 3 dolar değerinde bin adet kripto para takıldı.

Yaz aylarının başlaması ve koronavirüs tedbirlerinin gevşetilmesiyle düğünler yapılmaya başlandı. 

HER BİRİ 3 DOLAR DEĞERİNDE BİN ADET KRİPTO PARA TAKILDI

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Oğuzhan ve Özge Altunkürek'in düğünlerinde yapılan takı merasiminde kripto para yatırımcısı olan aile yakını Hamza Özkan Cıbır tarafından gelin ve damada her biri 3 dolar değerinde bin adet kripto para takıldı.

"DİJİTAL PARA HERKESE HAYIRLI OLSUN"

Gelinin babası Metin Buluç, ilk defa böyle bir şeye denk geldiklerini belirterek, dijital paranın herkese hayırlı uğurlu olmasını diledi.

"ARTIK DÜĞÜNLERDE BUNU GÖRECEĞİZ"

Damadın ağabeyi Fevzi Altunkürek ise, "Dijital çağın en mutlu anını yaşıyoruz. Dijital para artık yaygınlaşacak, artık düğünlerde bunu göreceğiz" şeklinde konuştu.

"ŞU ANDA GELECEĞİN OLAYINI YAPIYORUZ"

Damat tarafının aile yakını olarak düğüne katılan kripto para yatırımcısı Hamza Özkan Cıbır, "Belki de geleceğin olayını yapıyoruz şu anda, kripto paralar ile gelinle damada takılar takıyoruz. Artık her şey dijitalleşiyor. Düğünlerde bile takılar bu şekilde yapılabiliyor" dedi.
3 bin dolar değerinde kripto para takılan gelin ve damat ise kameralara bol bol poz verdiler.

(İHA)