Popüler Haberler

Son Darbe filminin konusu nedir? Son Darbe oyuncuları kimlerdir?

30 Aralık Çarşamba günü Kanal D yayın akışında yer alan Son Darbe filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aksiyon türündeki film Son Darbe hangi kanalda? Son Darbe oyuncuları kimlerdir?

30 Aralık Çarşamba günü Kanal D yayın akışında yer alan Son Darbe adlı aksiyon filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Son Darbe 2018 yılında vizyona girmiştir. Son Darbe adlı aksiyon filminin başarılı oyuncuları ve hikayesi ile seyircileri ekranın başına kilitleyecek. Peki, Son Darbe filminin konusu nedir? Son Darbe oyuncuları kimlerdir?

Son Darbe Filminin Konusu Nedir?

Eski bir asker olan Michael Knox, yeğeni ile birlikte maç izlemek için West Ham Stadyumu’na gider. Tuttukları takımı desteklemeye giden ikili oldukça heyecanlıdır. Fakat maçın başlamasının ardından aldığı telefon kendisinin ve statta bulunan insanların hayatını kabusa çevirir. Telefonun ucundaki teröristler stadyumu kontrolleri altına aldıklarını ve dediklerini yapmazlarsa patlatacaklarını söyler.

Son Darbe filminin konusu nedir? Son Darbe oyuncuları kimlerdir?

Üstelik bu sırada Michael’ın yeğenini kaçırmışlardır. Teröristler, Michael’ın yeğenini serbest bırakma karşılığında yüklü miktarda fidye ister. Aksi takdir yeğeni dahil stattaki herkes ölecektir. Michael’ın onları durdurabilmek için sadece 90 dakikası vardır. Zamanla yarışan Michael Knox teröristleri etkisiz hale getirip yeğenini ve stattaki binlerce insanın hayatını kurtarabilecek midir?

Son Darbe Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Yönetmen: Scott Mann

Oyuncular: Dave Bautista, Pierce Brosnan, Ray Stevenson

Tür: Aksiyon

Yapım Yılı: 2018

Yorumlar