Popüler Haberler

Antalya, Denizli, Muğla ve İzmir'de deprem mi oldu? Son dakika AFAD ve Kandilli deprem bilgisi!

Bugün Yunanistan'da meydana gelen şiddetli deprem Antalya, İzmir, Denizli ve Muğla'da da hissedildi. Diğer taraftan Kandilli Rasathanesi ve AFAD, bugün (12 Ekim 2021) meydana gelen depremler ile ilgili bilgi paylaşmaya devam ediyor. Antalya, Denizli, Muğla ve İzmir'de yaşayan vatandaşlar büyük bir merakla depremle ilgili araştırmalar yapıyor. Ayrıntılar haberimizde...

Haftanın ikinci gününde meydana gelen depremler de yine Akdeniz ve Ege Denizi’nde yoğunlaştı. Akdeniz’de Oniki Adalar Bölgesi’nde çok sayıda yaşanırken Ege Denizi’nde ise sarsıntılar Kuşadası Körfezi’nde yoğunlaştı. Bu depremlerin dışında Muğla, Denizli ve Aydın’da da hafif çaplı depremler gerçekleşti.

YUNANİSTAN DEPREM, ANTALYA, DENİZLİ, İZMİR VE MUĞLA'YI DA ETKİLEDİ

Yunanistan'da meydana gelen 6.3 büyüklüğündeki deprem Antalya, Muğla, İzmir ve Denizli'yi de salladı. Kandilli Rasathanesi depremin merkez üssünü Akdeniz Girit Adası açıkları olarak duyururken şiddetini 6.3 olarak geçti. AFAD ise depremin merkez üssünü Yunanistan olarak geçti.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DAKİKA DEPREM BİLGİSİ

Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan 12 Ekim 2021 Salı günü meydana gelen sarsıntıların bilgilerinin yer aldığı son depremler listesi şu şekilde:

AFAD SON DAKİKA DEPREM BİLGİSİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın bugün yaşanan sarsıntıların şiddetlerini, merkez üslerini, saatini ve derinliğini duyurduğu son dakika depremler listesi ise şu şekilde: